Hydro-Gaz

Firma » O firmie

Hydro-Gaz Sp.j. to firma usługowo-handlowa prowadząca działalność w branży sanitarnej. Firma Hydro-Gaz powstała 2 stycznia 1994 roku i jest kontynuacją prowadzonej przez nas od 1980 roku działalności gospodarczej. Zaczynaliśmy jako

Firma usługowa wykonująca domowe instalacje wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe i centralnego ogrzewania. Z czasem rozszerzyliśmy naszą działalność o wykonawstwo sieci wodociągowych i gazowych na terenie województwa lubelskiego. Świadcząc tego typu usługi zdobyliśmy duże doświadczenie i ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku.

Aby utrzymać wysoki poziom usług uczestniczymy w szkoleniach i wdrażamy nowoczesne technologie. Dysponujemy również nowoczesnymi i specjalistycznymi urządzeniami budowlanymi. Od 1998 roku, w ramach rozwoju Firmy, wprowadziliśmy działalność handlową oferując naszym klientom pełny asortyment urządzeń i materiałów branży sanitarnej. Specjalizujemy się w sprzedaży instalacji systemowych gazu, centralnego ogrzewania i wody.

Siedziba Firmy mieści się w Lublinie na ul. Pięknej 6 (boczna ul. Kunickiego). Firma Hydro-Gaz Sp.j. działa w oparciu o System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 Naszym celem jest wysoki standard obsługi Klienta i zapewnienie realizacji usługi najwyższej jakości.